Przez trzy kolejne niedziele listopada Hala Zespołu Szkół nr 4 w Kościanie była areną zmagań młodych piłkarzy. Organizatorem turniejów był Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka" przy współudziale Zespołu Szkół nr 4, Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Kościanie.

Turniej rocznika 2007 - 15 listopada 2015 roku
W turnieju wystąpiło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały UKS Czwórka Kościan I, Football Academy II Leszno, PKS Racot i Elpa Święciechowa. Natomiast w grupie B mierzyły się zespoły UKS Czwórka Kościan II, Football Academy I Leszno, UKS Kania Gostyń oraz Pogoń Śmigiel.
Rywalizacje w pierwszej grupie wygrała drużyna z Racotu z dorobkiem siedmiu punktów. Do półfinałów dostały się też zespoły UKS Czwórka Kościan I, Football Academy I Leszno i UKS Kania Gostyń. W pierwszym meczu półfinałowym UKS Kania Gostyń wygrała 2:1 z PKS Racot po bramkach Alana Jankowiaka i Mateusz Pietraszewskiego. Gola dla drużyny przegranej zdobył Olek Kraśner. W drugim półfinale Football Academy I Leszno zwyciężył UKS Czwórką Kościan I 5:1. Po dwie bramki dla Leszna zdobyli Igor Wojciechowski i Mateusz Królikowski. Na listę strzelców wpisali się też Igor Baraniak i Konrad Kuciak. Drugi z nich strzelił honorowego gola dla zespołu z Kościana.
W meczu o VII miejsce po rzutach karnych, UKS Czwórka Kościan II wygrała z Elpą Święciechowa. W następnym spotkaniu również były potrzebne jedenastki. Ostatecznie drużyna Football Academy II Leszno zdobyła V miejsce, pokonując Pogoń Śmigiel. W meczu o III miejsce zwyciężył PKS Racot, triumfując nad UKS Czwórką Kościan I. W finale Football Academy I Leszno zmierzył się z UKS Kanią Gostyń. Wynik 1:1 nie dał rozstrzygnięcia. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna Football Academy I Leszno. Bramki w regulaminowym czasie gry zdobyli Alan Jankowiak z Gostynia i Igor Baraniak z Leszna.
Alan Jankowiak okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju a królem strzelców Igor Wojciechowski z Football Academy z dorobkiem siedmiu bramek. Na najlepszego bramkarza wybrano Wojciecha Wolarczaka z PKS Racot.

Turniej rocznika 2006 - 22 listopada 2015 roku
W turnieju wzięło udział osiem drużyn. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A mierzyły się UKS Czwórka Kościan I, Football Academy II Leszno, PKS Racot i SKS Helios Bucz. W drugiej grupie rywalizowały UKS Czwórka Kościan II, Football Academy I Leszno, UKS Kania Gostyń i Pogoń Śmigiel. Do półfinałów awansowały UKS Czwórka I, UKS Kania Gostyń, Football Academy II Leszno i UKS Czwórka Kościan II. W pierwszym meczu o finał UKS Czwórka Kościan I wygrała 3:0 z UKS Kanią Gostyń po dwóch bramkach Kamila Sikory i jednej Filipa Przybyły. W drugim półfinale drużyna Football Academy II Leszno zwyciężyła z UKS Czwórką Kościan II. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Oskar Sieracki.
SKS Helios Bucz zdobył VII miejsce, pokonując Pogoń Śmigiel w rzutach karnych. W meczu o V miejsce zespół PKS Racot wygrał z Football Academy I Leszno 2:1. Na trzecim miejscu skończyła drużyna UKS Czwórka Kościan II, która pokonała UKS Kanię Gostyń 1:0. W meczu finałowym spotkały się zespoły Football Academy II Leszno i UKS Czwórka Kościan I. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z Leszna wynikiem 2:0. Obie bramki strzelił Oskar Sieracki.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj Koszołko, królem strzelców Oskar Sieracki - obaj Football Academy, a najlepszym bramkarzem Konrad Kuciak z Czwórki II.

Turniej rocznika 2005 - 29 listopada 2015 roku
Zmierzyło osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. W pierwszej z nich rywalizowały zespoły UKS Czwórka Kościan I, Football Academy II Leszno, PKS Racot i Pogoń Śmigiel. W grupie B mierzyły się drużyny UKS Czwórka Kościan II, Football Academy I Leszno, Helios Bucz i Elpa Święciechowa. Do półfinałów awansowały zespoły UKS Czwórka Kościan I, Elpa Święciechowa, Football Academy II Leszno i Football Academy I Leszno. W pierwszym z tych meczy UKS Czwórka Kościan I pokonała Elpę Święciecowa 2:0, po bramkach Kacpra Mrozińskiego i Łukasza Dobrońa. Do finału awansowała też drużyna Football Academy I Leszno, pokonując drugi zespół z Leszna 4:0. Bramki w tym meczu dwukrotnie strzelał Kacper Żymełka. Po jednym golu zdobyli Bruno Wojciechowski i Leon Siemieńczuk.
W meczu o VII miejsce Pogoń Śmigiel wygrał z Heliosem Bucz w rzutach karnych. V miejsce zdobył PKS Racot, pokonując UKS Czwórkę Kościan II 5:0. Football Academy II Leszno zdobył III miejsce. Pokonał Elpę Święciechowa 1:0. W finale drużyna Football Academy I Leszno pokonała UKS Czwórkę Kościan I 1:0. W ostatnich sekundach meczu bramkę zdobył Karol Krysiewicz.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Mroziński z Czwórki I, królem strzelców Karol Krysiewicz z Football Academy a najlepszym bramkarzem Mateusz Budziński z Elpy Święciechowa.

Dla najlepszych drużyn i zawodników turniejów medale i statuetki ufundowało Starostwo Powiatowe w Kościanie a wszyscy zawodnicy otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Kościanie, Firmę Magik oraz biuro-tlumaczen24.pl
Przy organizacji turniejów i przygotowaniu relacji w ramach Projektu Gimnazjalnego pracowali uczniowie klasy III A: Norman Cukierski, Ernest Kaczmarek, Szymon Liman, Wiktor Majka i Jakub Płotkowiak.